Home » Produkty » Bazénová hadice je nezbytným vybavením každého bazénu

Bazénová hadice je nezbytným vybavením každého bazénu

Když si lidé pořizují nový bazén, tak věnují nejvíce pozornosti tomu, jaký konkrétní typ nádrže si zvolí, zda bude nadzemní či podzemní a jak bude veliká. Další péči pak směřují k výběru vhodného bazénového čerpadla, filtrace a nezbytné chemie k údržbě vody. Ale jen málokoho napadne věnovat dostatek pozornosti také výběru bazénové hadice.

hadice

Přitom se jedná o naprosto nezbytnou součást, bez které se při vybavení své nádrže všemi potřebnými prvky údržby neobejdete. A navíc, věřte tomu nebo ne, ale i mezi jednotlivými hadicemi jsou velké rozdíly. Něco tak samozřejmého a běžného jako je hadice, se může vyskytovat v různých kvalitách. A je jasné, že se vám vyplatí vsadit na tu nejlepší kvalitu, protože bez hadice se při provozu bazénu zkrátka neobejdete a potřebujete, aby vám dobře sloužila mnoho let, protože propojuje nádrž s filtrací i dalšími částmi nezbytné technologie.

Měla by být odolná vůči působení ultrafialového záření, a také vůči účinkům vody ošetřené chemickými přípravky. Ideální je, když ji můžete zakoupit v libovolné délce anebo po rozumně dlouhých úsecích, a také v různých šířkách. Pokud je ukončena koncovkou pro napojení potřebných dalších technologií, tak je to ideální volba. Navíc, taková bazénová hadice se vám bude hodit třeba i v případě, že se vybavíte bazénovým vysavačem, a jistě ji užijete také na zahrádce a při dalších domácích činnostech.

zahradní hadice

Mít tak k dispozici větší délku, se vyplatí. Možná se totiž dále rozhodnete vybavit i solární sprchou, která se vám rovněž bude skvěle hodit, neboť je rozumné, aby se člověk před vstupem do vody vždy dokonale zbavil všech možných nečistot, jako jsou krémy, oleje a jiné kosmetické přípravky, pyl, prach a jiné nečistoty, jaké na našem těle průběžně ulpívají a dostávají se následně do vody. Je totiž jasné, že čím méně znečištění se do vody dostane, tím snazší bude její následná údržba.